Podkategorie

home

Wybór sposobu dostawy / kurierzy

Podczas finalizowania zakupu pojawi się okienko z opcjami dostawy. Wybór uzależniony jest od wagi wszystkich produktów zamówionych podczas jednego zakupu. W razie dokonania niewłaściwego wyboru skontaktujemy się Państwem.

Współpracujemy z następującymi firmami kurierskimi: DHL, DPD , FedEx, In Post, Paczka w RUCHu, Poczta Polska. Jeżeli zależy Państwu aby wysyłka została zrealizowana przez konkretną firmą kurierską prosimy o kontakt drogą mailową, telefoniczną lub poprzez adnotacje w zamówieniu.

 

Czas dostawy
Dokładamy wszelkich starań, aby zakupione produkty trafiły do Państwa w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Jeżeli towar został zamówiony w dni robocze (tj. od poniedziałku do piątku) do godziny 12:00, wyślemy go jeszcze tego samego dnia. Średni czas dostawy waha się od 1-3 dni roboczych, jednak w razie zaistnienia nagłej potrzeby prosimy o kontakt, postaramy się przyspieszyć czas dostarczenia zakupionych artykułów. W przypadku braku towaru w magazynie lub jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń losowych, które skutkowałyby wydłużonym czasem dostawy, niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem.

 

Koszty dostawy

odbiór osobisty na terenie Krakowa 0 zł
koperta = 5 zl (poczta polska drobne przedmioty)
paczkomat do 25 kg - 15 zł
kurier do 5 kg = 15 zł
kurier od 5 kg do 30 kg  = 20 zł

 

·         podane niżej ceny zawierają podatek VAT (ceny brutto).

·         wszystkie przesyłki kurierskie o wartości do 50.000 zł są ubezpieczone w cenie.

·         realizujemy również wysyłkę zagraniczną

 

Odbiór osobisty/ odbiór w punkcie kurierskim

Nasz punkt odbioru mieści się na Os. Józefa Strusia 1a w Krakowie. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia czy dane zamówienie jest już gotowe. Istnieje również możliwość dostawy z odbiorem w wskazanym punkcie kurierskim. W przypadku wyboru powyższej opcji prosimy o podanie oddziału w adnotacjach.

 

Paczkomaty /  Dostawa z odbiorem w paczkomacie bez podawania numeru telefonu

Przy wyborze Paczkomatów jako dostawcy istnieje możliwość odbioru przesyłki bez podawania numeru telefonu. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z tej opcji prosimy o skontaktowanie się z nami. Wówczas podamy nasz numer kontaktowy, po czym po opłaceniu zamówienia przekażemy kod do Paczkomatu.


Dyskretne paczki

Wiemy, że dla wielu naszych klientów dyskrecja jest bardzo ważna, więc wszystkie paczki zawijamy czarną folią, która uniemożliwia osobom postronnym poznanie zawartości przesyłki. Dodatkowo jako nadawcę zawsze podajemy osobę prywatną. Każdą przesyłkę starannie pakujemy w grube, kartonowe pudełka lub koperty kurierskie, dokładnie zabezpieczając artykuły przed ewentualnym uszkodzeniem.

 

Wysyłka hurtowa

W przypadku wysyłki paletowej (na przykład podłoży uprawowych), cena naliczana jest indywidualnie.

 
Kontakt

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt, chętnie odpowiemy na każde pytanie i postaramy się znaleźć rozwiązanie, które będzie dla Państwa zadowalające.

Wszystkie dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt.