!-VAPORIZER ELEKTRONICZNY, STORZ & BICKEL - VOLCANO DIGITAL, EASY VALVE, 220-240V/120W

0,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie


-VOLCANO VAPORIZER - urządzenie do inhalacji bezdymnej, dziecinnie proste w obsłudze
-zasilanie: 220-240V
-komplet wszystkich niezbędnych akcesorii w zestawie
VOLCANO DIGITAL -EASY VALVE (5 gotowych woreczkow z ustnikami) wersja z cyfrowym wyświetlaczem temperatury.
-wymiary h19xfi18cm
VOLCANO to VAPORIZER LEGENDA z takiego urzadzenia można również za opłata skorzystać w muzeum .... w Amsterdamie.


-chcesz dowiedzieć się więcej ? - zaglądnij na: www.storz-bickel.comPonizszy artykuł pochodzi ze strony Spliff.pl

Waporyzer Volcano, najlepsza alternatywa palenia.
Krótkie objaśnienie dla wszystkich, którzy mimo szerokiej debaty na temat ryzyka towarzyszącego paleniu, jeszcze go nie znają: Volcano – najczęściej sprzedawany, szeroko znany waporyzer, który jest zarazem numerem 1 w badaniach medycznych na temat leczniczych właściwości cannabis.
Obrazowo rzecz ujmując, Volcano stanowi rodzaj zestawu ekspresowego do inhalacji medycznej marihuany i haszyszu.
Im dłużej zajmować się tematem tego wysoce cenionego urządzenia, tym więcej zauważy się zalet. Już sama czystość pary THC wytwarzanej przy pomocy aparatu stanowi wystarczająco przekonujący argument – jedyny w swoim rodzaju smak, w pełni wykorzystany potencjał Twojej ulubionej odmiany, zaskakująca wydajność, jako że w porównaniu do palenia z jointa (podczas którego 40-50% substancji ulatuje do powietrza) potrzeba o około 1/3 mniej materiału... a co najważniejsze: podczas stosowania Volcano nie powstają żadne szkodliwe lub trujące substancje, co jest charakterystyczne dla skręta.
Podczas odparowywania THC jest wyzwalane z roślin przy temperaturze >180°C, nie powodując spalenia cannabis. Substancje szkodliwe powstające podczas tradycyjnego spalania, stanowiące zagrożenie dla zdrowia, nie występują w ogóle. Powstaje czysta para THC, która również pod względem smakowym należy do zdecydowanie bardziej wartościowych niż w przypadku jointa (około 95% THC oraz niezanieczyszczone aromaty) oraz czyste odurzenie, przypominające to osiągane po użyciu gatunku Sativa. Co ważne, stężenie THC w parze można regulować przy pomocy temperatury. Im wyższa temperatura, tym większa zawartość THC w balonie, bardziej odczuwalne działanie.
Podczas odparowywania można 2-3 razy zastosować ten sam materiał, co powoduje, że inhalacja staje się nadzwyczaj ekonomiczna. Po pierwszym napełnieniu balona gaz należy przemieszać (w ten sposób następuje zmiana powierzchni) oraz ponownie napełnić komorę i w ten sposób napełniać balon aż do momentu, gdy nie powstaje już widoczna para. Oznacza to, że surowiec został wyczerpany i konieczna jest wymiana.
Dostępne są 2 modele: VOLCANO DIGIT, wersja z cyfrowym wyświetlaczem temperatury, oraz model analogowy VOLCANO CLASSIC. Jeśli chodzi o skuteczność – jest ona taka sama, to tylko kwestia gustu, na który model się zdecydować.
Różnią się od siebie natomiast oferowane systemy zaworów, SOLID VALVE oraz EASY VALVE. W przypadku pierwszego rodzaju możliwe jest zastąpienie balonu przez zwyczajną kuchenną folię do pieczenia. EASY VALVE charakteryzuje się dziecinnie prostą obsługą i ulepszoną komorą, ułatwiającą codzienne użytkowanie
VAP-VOLCANO DIGITAL-EASY

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

!-VAPORIZER ELEKTRONICZNY, STORZ & BICKEL - VOLCANO DIGITAL, EASY VALVE, 220-240V/120W

Napisz swoją opinię